אני רוצה להשוות מחיר:  מוצר    בחנות   

הפרסים בחסות

הפרסים באתר בחסות:


הפרסים בחסות
פעוטות - השוואת מחירים

תוצאות חיפוש

נמצאו 41 תוצאות חיפוש עבור מילת חיפוש: מובייל

נדנדת אקווריום - פישר פרייס דגם אוקיינוס - Fisher Price
מושב בעל שני מצבי ישיבה המסתובב ב- 90 מעלות כדי לנדנד את התינוק מצד לצד, בדמות תנועת עריסה. ניתן לשנות את מהירות הנדנוד ואת כיוונו. הנדנדה משמיעה שירים וקולות שונים ובנוסף יש בנדנדה מובייל בעל אורות צבעוניים. ניתן להסיר את הבד ולכבסו.
1 `יח
פישר פרייס Fisher-Price

 

מובייל - טייני לאב דגם סימפוניה בתנועה
מובייל יוקרתי שפותח יחד עם פסיכולוגים. למובייל 4 סוגי תנועה והוא משמיע 3 קטעי מוזיקה קלאסית של באך ובטהובן. במובייל אלמנטים בצבעים שחור ולבן, בובות צבעוניות וחרוזים המגרים את התינוק ועוזרים בהתפתחותו. מתאים לגיל לידה ועד לגיל 5 חודשים.
1 `יח
טייני לאב Tiny Love

 

נדנדה חשמלית - גרקו - Graco Lovin` Hug
נדנה חשמלית משולבת בעלת אפשרות לשליפה מהמתקן ושימוש כטרמפולינה. הערסל מרופד , ניתן להשתמש בו מגיל לידה עד למשקל 10 ק``ג ולשנות את הזווית שלו. לנדנדה שלושה מצבי ישיבה שכיבה, 6 מהירוית נדנוד ו6 מנגינות. ניתן להסיר הבד ולכבס. מגיע עם מובייל צמוד.
1 `יח
גרקו Graco

 

טרמפולינת חושים - פישר פרייס - Fisher Price
טרמפולינה צבעונית, המהווה מרכז התפתחות והרגעה לתינוק. תוך כדי שכיבה נוחה ומרופדת, יכול התינוק להתבונן במובייל הצבעוני מעל לראשו, להקשיב למוסיקה ולצלילים או להשתעשע בפעלולון הפנדה, המציע לו מרקמים שונים.
1 `יח
פישר פרייס Fisher-Price

 

מובייל - פישר פרייס דגם יער הגשם - Fisher Price RainForest
מובייל מוזיקלי דינמי עם שלט ותאורת לילה בתיבת הנגינה. ישנו כפתור שמאפשר בחירה בין מוזיקה, תנועה, תאורה ושילוב בין השלושה. ישנן ארבע מנגינות שונות. למובייל שלט רחוק המופעל עם סוללות AA רגילות.
1 `יח
פישר פרייס Fisher-Price

 
 

מובייל - פלייגרו דגם הגן הקסום - Playgro
הפרחים מנגנים מנגינה עדינה, האלמנטים מסתובבים על מנת ליצור גירוי אצל התינוק, מעוצב בצבעים ובמרקמים מושכים את העין ויוצרים סקרנות.
1 `יח

 

נדנדה חשמלית מפוארת fisher price
ריפודים נוחים במיוחד 6 מהירויות מגוון צלילים מרגיעים כולל צלילי הים מובייל אקווריום תנועה סיבובית מרגיעה לשני הכיוונית
1 `יח
פישר פרייס Fisher-Price

 

מובייל פו הדב - טומי - Tomy
מובייל ענק מבית חברת TOMY המתחבר למיטת התינוק החל מהיום הראשון. המובייל מסתובב, משמיע קולות מוזיקה נעימה לתינוק, מראה אורות וכמובן ביחד עם פו הדוב וכל החברים מנעים את זמנו של התינוק. במובייל שלושה סוגים שונים של מוזיקה כשההורים יכולים לשלוט בסוג.
1 `יח
טומי TOMY

 

מובייל עם שלט רחוק - טייני לאב דגם שירת הטבע - Tiny Love
מובייל בעיצוב חדשני וייחודי עם שלט רחוק המציע סביבה מרגיעה שכוללת תנועה מגוונת, 2 מקורות תאורה רכה ומוסיקה איכותית. תיבת הנגינה מכילה: 4 מנגינות (3 קלאסיות + 1 מוסיקת טבע ייחודית). 20 דקות של מוזיקה איכותית.
1 `יח
טייני לאב Tiny Love

 
 

מובייל חלום מוסיקלי - ברייט סטארטס - Bright Starts
מובייל עם 5 מנגינות מרגיעות שמושמעות למשך 15 דקות. 8 גירויי ראייה נעים מעל התינוק: 2 פרפרים מבד+ 6 צורות גיאומטריות מפלסטיק. בתיבת הנגינה מראה גדולה שמעודדת את התינוק השוכב ואחכ היושב להתבונן בעצמו. אפשר להסיר את המוט ולהשאיר את תיבת הנגינה.
1 `יח

 
1 |2 |3 |4 |5 |> הבא
פעוטות - השוואת מחירים
 
 
כל הזכויות שמורות 2005-2019 ©
אתר פעוטות אינו אחראי לנתונים שמדווחים על ידי גולשי האתר.