אני רוצה להשוות מחיר:  מוצר    בחנות   

הפרסים בחסות

הפרסים באתר בחסות:


הפרסים בחסות
פעוטות - השוואת מחירים

תוצאות חיפוש

נמצאו 217 תוצאות חיפוש עבור מילת חיפוש: מגבונים

מגבונים לחים - טיטולים פרימיום, מילוי חמישייה
מגבונים לחים בתוספת כריות ניקוי מובלטות על גבי המגבון. המגבונים מועשרים באלוורה, ללא אלכוהול והיפואלרגניים. מארז של חמש יחידות, בכל יחידה 72 מגבונים.
5 `יח
חוגלה קימברלי

 

מגבונים לחים - האגיס, מילוי רביעייה - Huggies
מגבונים לחים האגיס ללא בישום באריזת מילוי רביעייה. מכילים כותנה אורגנית על בסיס מים וויטמין E, ללא אלכוהול. עבים ורכים במיוחד המגנים על עור התינוק מתאימים לעור רגיש. מארז של 4 יחידות, בכל יחידה 72 מגבונים.
4 `יח
חוגלה קימברלי

 

מגבונים לחים - האגיס, דיספסנר רביעייה
מגבונים לחים האגיס רגיל/ מבושם אריזת דיספנסר רביעייה. מכילים כותנה אורגנית על בסיס מים וויטמין E, ללא אלכוהול. עבים ורכים במיוחד המגנים על עור התינוק מתאימים לעור רגיש. מארז של 4 יחידות, בכל יחידה 72 מגבונים.
4 `יח
חוגלה קימברלי

 

תיק לעגלת תינוק - מנשארי/סימפלי גוד מרובע - Simply Good
תיק ייחודי ובו תא פטנט קידמי שממנו שליפת המגבונים מהירה ונוחה. בעל כתפיות נשיאה מרופדות המשמשות לנשיאתו על הגב. בתיק חלוקה פנימית ומקום לבקבוקים, טיטולים ומגבונים, תא נוסף ובו מקום מיוחד לחפצים אישיים של ההורה ותא עם בידוד תרמי לבקבוקים.
1 `יח
מנשארי

 

מחמם מגבונים - הנסיך הקטן
מחמם מגבונים חשמלי לניקוי עדין ונעים של הטוסיק העדין של התינוק.
1 `יח

 
 

תיק לעגלת תינוק - תיקי גיטה דגם 108 - Gitta Bags
לתיק מס` תאים ונפח של 17 ליטר. תא קדמי לשליפה מהירה של מגבונים, טיטולים, משחות וכו` תא ראשי-לבגדי התינוק וההורה. תא פנימי לבקבוק נוסף או לאביזרים. בנוסף מכיל: שומר חום, נרתיק ורשת למחלק מנות, רשת כביסה, רצועת כתף וגב וידית נשיאה.
1 `יח
תיקי גיטה - Gitta Bags

 

מגבונים לחים - האגיס נאטורל, מילוי בודד - Huggies
מגבונים לחים על בסיס מים וויטמין E וללא אלכוהול לטיפוח עור התינוק. קיימים שני סוגים: ללא בישום (לעור רגיש) או בניחוח עדין.
72 `יח
חוגלה קימברלי

 

מגבונים לחים מבושמים - האגיס, מילוי רביעייה
מגבונים לחיםה מבושמים באריזת מילוי רביעייה. מכילים כותנה אורגנית על בסיס מים וויטמין E, ללא אלכוהול. עבים ורכים במיוחד המגנים על עור התינוק מתאימים לעור רגיש. מארז של 4 יחידות, בכל יחידה 72 מגבונים.
4 `יח
חוגלה קימברלי

 

מגבונים לחים - פרש וואנס, מילוי שישייה - Fresh Ones
המגבונים של פרשוואנס מיוצרים באיכות גבוהה במיוחד תוך שילוב מידע חדשני ומדע מתקדם, זאת כדי להעניק פתרון אופטימלי לצרכים המשתנים שלך ושל תינוקך. 6 יחידות, בכל יחידה 72 מגבונים.
6 `יח
דנשר

 
 

מחמם מגבונים - Wipe Warmer Ultra
מחמם מגבונים עם תאורת לילה. מכיל למעלה מ-80 מגבונים.מחמם את המגבונים בתוך מיכל מבודד לחלוטין. הבמבנה הייחודי של מחמם המגבונים מבטיח כי לא יווצר מצב בו חלק מהמגבונים יתייבשו ויהפכו לחומים. פתח יציאה למגבונים בתכנון חדשני מאפשר שימוש בכל סוגי המגבונים.
1 `יח

 
1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |> הבא
פעוטות - השוואת מחירים
 
 
כל הזכויות שמורות 2005-2019 ©
אתר פעוטות אינו אחראי לנתונים שמדווחים על ידי גולשי האתר.