אני רוצה להשוות מחיר:  מוצר    בחנות   

הפרסים בחסות

הפרסים באתר בחסות:


הפרסים בחסות
פעוטות - השוואת מחירים

הריון

בדיקת הריון - מקלון הזהב After 10
מקלון הזהב AFTER 10 היא בדיקה עצמית להריון בעלת רגישות ודיוק גבוהים במיוחד. לכן ניתן להשתמש בה בשלב מוקדם מאד של ההריון, כעשרה ימים לאחר הפרית הביצית, בערך 3 ימים לפני האיחור במחזור. התוצאה כעבור 30 שניות בלבד. עוד לפני האיחור במחזור.
1 `יח

 

בדיקת הריון - סנסו טסט - Senso Test
בדיקת ההריון Senso-Test מתבססת על גילוי הורמון ההריון hCG. הבדיקה מסוגלת לאתר כמויות זעירות של הורמון זה בשתן עוד לפני האיחור בווסת. הימצאותו של ההורמון בשתן משמעותו- הריון. תוך פחות מדקה מתקבלת התוצאה בחלון הביקורת שבמקלון.
1 `יח

 

ערכת ביוץ לייף
ערכת עצמית לבדיקת ביוץ, מכילה 5 מקלונים
1 `יח
לייף Life

 

בדיקת ביוץ - מד חום, הריונית
שימוש במד חום יספק תוצאה מהירה ומדויקת תוך מספר שניות. יחודיות המדחום נובעת מזה שהינו בעל דיוק של שתי ספרות אחרי הנקודה העשרונית ולכן הוא מתאים במיוחד למדידת `חום השחר`. המד החום של הריונית יקל עליך לזהות בצורה נוספת את התרחשותו של הביוץ.
1 `יח

 

בדיקת הריון - יס אור נו דיירקט - Yes Or No Direct
ערכה ביתית לזיהוי הריון בשלבים מוקדמים, אמינה , מהירה מדוייקת ונוחה לשימוש, הערכת נותנת תוצאות מדויקות לפני האיחור במחזור.
1 `יח

 
 

בדיקת הריון - קליר בלו - Clearblue
בדיקת הריון בעל יותר מ99% דיוק. ניתן להשתמש בבדיקה כבר 4 ימים ממועד קבלת המחזור המתוכנן.
1 `יח
כמיפל

 

בדיקת הריון - Easy Test
Easy Test הינה ערכת בדיקה מהירה איכותית לזיהוי נוכחות HCG בשתן ברמת רגישות של 10mlu hCG/ml , רגישות הבדיקה מאפשרת לזהות הריון 6-4 ימים עוד לפני האיחור במחזור. מאושרת לשימוש ע``י משרד הבריאות ומנהל הFDA האמריקאי.
1 `יח

 

בדיקת הריון - יס אור נו אקספרס - Yes Or No Express
מקלון לבדקית הריון לזיהוי הריון עד 3 ימים לפני האיחור במחזור. ניתן לבצע את הבדיקה לפני מועד קבלת המחזור. רמת דיוק מעל 99%.
1 `יח

 

ביוצית
ביוצית- ערכת ביוץ המכילה 20 בדיקות
1 `יח
לייף Life

 
 

בדיקת הריון - לייף
מארז זוגי של בדיקה עצמית להריון. בעלת דיוק ורגישות גבוהים ביותר. ניתן להשתמש בה כ10 ימים לאחר הפריית הביצית, כ3 ימים לפני איחור המחזור.
2 `יח
לייף Life

 
1 |2 |> הבא
פעוטות - השוואת מחירים
 
 
כל הזכויות שמורות 2005-2020 ©
אתר פעוטות אינו אחראי לנתונים שמדווחים על ידי גולשי האתר.