אני רוצה להשוות מחיר:  מוצר    בחנות   

הפרסים בחסות

הפרסים באתר בחסות:


הפרסים בחסות
פעוטות - השוואת מחירים

חיתולים

קרם החתלה - בייבי פסטה
למריחה על עורם העדין של תינוקות לטיפול והגנה מפני צריבות ושיפשופים הנגרמים ע``י חיתולים והזעה. שכבת הבייבי פסטה מונעת את המגע בין עור התינוק לבין החיתול הרטוב. המשחה מכילה חומרים עדינים למניעה וטיפול בתיפרחת חיתולים.
120 מל'
ויטאמד

 

קרם החתלה - אורה קרם קופסא
קרם בעל מרקם נעים ונוח למריחה, מבוסס על חומרים טבעיים ומכיל שמן זית ודונג דבורים. הקרם נמצא מזה שנים רבות בשימוש בתיפרחת חיתולים, שפשפות, כוויות, עור יבש ועור מגורה (גם באנשים הרתוקים למיטתם) ומיוצר ברשיון משרד הבריאות.
1 `יח
מעבדות רפא

 

קרם החתלה - קלנדולה של וולדה 75 מ``ל
הקרם מגן על עורו העדין של התינוק באזור החיתול ומונע ועוצר התפתחות של אדמומיות ותפרחת חיתולים. שעוות דבורים טבעית בצירוף תערובת מינרלים טבעיים המכילה אבץ וחימר טבעי בשם הקטוריט, יוצרים שכבת הגנה המבודדת אם עורו העדין של התינוק מפני לחות ואדמומיות.
75 מל'
וולדה Weleda

 

משחה טיפולית - דזיטין 113 גרם
משחה לטיפול בתפרחת חיתולים.
113 גרם
דזיטין

 

קרם החתלה - דיילי קר - Daily Care
משחה למניעת תפרחת חיתולים עם מרכיב סופח נוזלים - להגנה על עור התינוק. בעלת מרקם עדין וריח נעים. מתאימה לשימוש יומיומי, כשאזור ההחתלה נקי ויבש מרטיבות, ובמיוחד לפני השינה. רכיבים: נוסחה משופרת המכילה 10% זינק אוקסיד ומועשרת בתוספת ויטמין E ואלוורה.
113 גרם
דזיטין

 
 

קרם החתלה - עדינול
משחת עדינול הקלאסית למניעת תפרחת חיתולים, פותחה במעבדות חברת התרופות טבע, בהתאמה לאקלים הישראלי ומשווקת מזה עשרות שנים. עדינול קלאסיק מכיל מגוון חומרי הגנה עדינים, המרגיעים ושומרים על עור התינוק.
100 גרם
טבע Teva

 

משחה טיפולית - אינוטיול
לטיפול מקומי בגירויי כויות, אדמומיות העור אצל תינוקות(תפרחת חיתולים), אגזמות, כיבים וגירויים בעור.
50 גרם

 

קרם התחלה רפואי - צינקוד
קרם החתלה רפואי להקלה מגרויים מחיתולים וגירוים אחרים בעור. מכיל תרכובת אבץ ושמן דגים. הקרם לא מיועד לשימוש יומיומי אלא רק במקרים קשים יותר.
40 גרם
ויטאמד

 

קרם החתלה - פנאטן אריזה גדולה
יוצר שכבת הגנה מפני רטיבות. תמצית ההמיליס ופנטנול עוזרים להרגעת עור מגורה.
150 מל'

 
 

קרם החתלה - בייבי פסטה בתוספת קמומיל
אריזה סגולה של בייבי פסטה בתוספת קמומיל למריחה על עורם העדין של תינוקות, לטיפול והגנה מפני צריבות ושיפשופים הנגרמים ע``י חיתולים והזעה. שכבת הקרם מונעת את המגע בין עור התינוק לבין החיתול הרטוב. המשחה מכילה חומרים עדינים למניעה וטיפול בתפרחת חיתולים.
100 גרם
ויטאמד

 
1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |> הבא
פעוטות - השוואת מחירים
 
 
כל הזכויות שמורות 2005-2020 ©
אתר פעוטות אינו אחראי לנתונים שמדווחים על ידי גולשי האתר.