אני רוצה להשוות מחיר:  מוצר    בחנות   

הפרסים בחסות

הפרסים באתר בחסות:


הפרסים בחסות
פעוטות - השוואת מחירים

הנקה

משאבת חלב חשמלית - מדלה דגם מיני אלקטריק - Medela Mini Electric
מיני אלקטריק מדמה את תהליך היניקה הטבעי במעגל יניקה, שחרור והרפיה של התינוק. במשאבה גלגלת לויסות עוצמת השאיבה המאפשרת לך לקבוע את רמת הנוחות בזמן השאיבה. למשאבה שנאי חשמלי ואפשרות להפעיל גם ע``י סוללות. נוחה להרכבה ולתפעול.
1 `יח
מדלה Medela

 

משאבת חלב חשמלית - מדלה דגם סווינג - Medela Swing
המשאבה החשמלית הביתית הראשונה והיחידה לשאיבה משד אחד מאופיינת בטכנולוגיה של שאיבה בבשני שלבים, הדומה ליניקה טבעית של התינוק. השלב הראשון מאופיין ע``י יניקות קצרות ומהירות לאחר שחרור החלב מתחיל השלב השני המאופיין ביניקות עמוקות ונינוחות יותר.
1 `יח
מדלה Medela

 

משאבת חלב ידנית - אוונט דגם ISIS
משאבת החלב ידנית המאפשרת להתגבר על בעיות שכיחות גודש או פטמות סדוקות ע``י שילוב של כרית עיסוי ודיאפרגמה סיליקונית הפועלות יחד לדמות את פעולת היניקה של תינוקך. משאבה שקטה מאוד, ניידת, קלה מאוד להרכבה, ללא צורך במנוע או בסוללות. ללא ביספינול A.
1 `יח
אוונט Avent

 

משאבת חלב חשמלית - מדלה דגם מיני אלקטריק פלוס - Medela Mini Electric Plus
משאבת חלב חשמלית המאפשרת שאיבת חלב דו צדדית, מקצרת באופן משמעותי את זמן השאיבה ומעודדת את ייצור החלב. ניתן לבחור בין שאיבה בערכה בודדת או כפולה. ניתנת להפעלה באמצעות סוללות או שנאי. ניתן להפוך אותה גם למשאבה ידנית. קלת משקל.
1 `יח
מדלה Medela

 

משאבת חלב חשמלית - Spectra 3
משאבת חלב חשמלית פשוטה ונוחה השואבת גם שד לא מלא. ויסות נוח מאוד גם במהלך השאיבה. משאבה שקטה המאפשרת שאיבה דו צדדית. המשאבה עשויה ללא ביספינול a. בעלת אישור ממכון התקנים.
1 `יח

 
 

משאבת חלב ידנית - מדלה דגם הרמוני - Medela Harmony
משאבת חלב ידנית הפועלת בשיטת שני השלבים: שלב הגירוי ושלב היניקה העמוקה. להרמוני חצוצרה רכה נוספת המאפשרת התאמה מקסימלית לחזה האם ולעיסוי החזה בעת השאיבה. המשאבה פשוטה לתפעול והיא קלה להרכבה, לפירוק ולניקוי.
1 `יח
מדלה Medela

 

משאבות חלב חשמלית - אמדה דגם לקטלין - Ameda Lactaline
משאבת חלב חד או דו צדדית הפועלת על חשמל או סוללות. המשאבה חזקה ומהירה וניתן לווסת בה את עוצמת השאיבה. המשאבה שקטה, קלה לנשיאה וקלה לניקוי.
1 `יח

 

משאבת חלב דו צדדית - מדלה דגם Pump In Style
משאבת חלב דו שלבית היכולה לשמש כחד צדדית או כדו צדדית. המשאבה פועלת בשיטת שני השלבים: שלב הגירוי ושלב היניקה. מופעלת באמצעות חשמל או סוללות. מותקנת בתוך תיק גב, מצורף למשאבה גם תיק צידנית עם קרחום ושני בקבוקים נוספים. ניתן להפוך למשאבה בשימוש ידני.
1 `יח
מדלה Medela

 

משאבת חלב ידנית - אוונט ויא - Avent Via
משאבה הידנית המותאמת לסדרת מיכלי האיכסון החדשים של אוונט.המשאבה כוללת: 5 מיכלי איכסון לשימוש מהיר וקל 2 מתאמים ו-2 פטמות.
1 `יח
אוונט Avent

 
 

משאבת חלב חשמלית - אוונט דגם isis iq uno
משאבת חלב חשמלית שניתן להפעיל גם באופן ידני. קצב השאיבה ניתן לשינוי באופן מירבי במהלך השאיבה. למשאבה כריות עיסוי רכות. המשאבה מופעלת על ידי סוללות או חשמל. המשאבה מגיעה עם תיק קומפקטי ובו בקבוקי אוונט, 2 קרחומי ג`ל וכרית עיסוי.
1 `יח
אוונט Avent

 
1 |2 |3 |> הבא
פעוטות - השוואת מחירים
 
 
כל הזכויות שמורות 2005-2020 ©
אתר פעוטות אינו אחראי לנתונים שמדווחים על ידי גולשי האתר.